Poly Pipe, HDPE Pipe, Polyethylene Pipe, HDPE Tube, PE Pipe - Sunplast

функција Производи

HDPE водовод

HDPE водовод

HDPE Корито цевка

HDPE Корито цевка

HDPE челно топење никулци прирабница

HDPE челно топење никулци прирабница

Поддржувајќи челик прстените

Поддржувајќи челик прстените

HDPE Бат топење 90 степен Elbow

HDPE Бат топење 90 степен Elbow

HDPE Бат топење 45 степен Elbow

HDPE Бат топење 45 степен Elbow

HDPE Бат топење 22,5 Степен Лактот

HDPE Бат топење 22,5 Степен Лактот

HDPE челно топење еднакви Tee

HDPE челно топење еднакви Tee

HDPE Бат топење крст фитинзи

HDPE Бат топење крст фитинзи

HDPE Бат топење крајот капа

HDPE Бат топење крајот капа

HDPE челно топење Намалување на Tee

HDPE челно топење Намалување на Tee

HDPE челно топење редуктор

HDPE челно топење редуктор

ЗА НАС

Ningbo SUNPLAST цевки копродукции, Ltd е се фокусира на производство на HDPE цевки систем за повеќе од 15 години. Почнавме бизнисот како микро фабрика која имале помалку 5 работници и само еден истиснување линија за 20-315mm HDPE цевки, но сега, ние сме биле расте да биде модерна меѓународна производство фабрика сопственик две работилници и повеќе од 100 работници.

 

Денес, SUNPLAST е една од водечки производител и снабдувач на HDPE цевководни системи во Кина. Во меѓувреме, компанијата има канцелариски простор во текот на Кина и нејзината HDPE цевки производи се извезуваат во повеќе од 20 земји и области во светот.

 

Им посакуваме топло добредојде на клиенти од странство да се распрашува за нас, и да се изгради "win-win" деловни односи заедно.

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

Нови пристигнувања